Typ:
Nabídka - prodej
Nemovitost:
chata / chalupa
Lokalita:
kraj Olomocký - okres Prostějov :: Stražisko ::
Vlastnictví:
osobní
Podlaží:
z
Plocha:
371 m2 :: balkón / m2
Cena:
1.700.000 Kč

Celoročně obyvatelná chata Strážisko č.ev. 157, parcely – 186 a 23/3.

 

Se souhlasem majitele nabízíme prodej domu- zděné, celoročně obyvatelné chaty se zahradou v obci Stražisko, v katastrálním území Stražisko, okres Prostějov. Chata a pozemek jsou v osobním vlastnictví. Zahrada o výměře 371 m2, zastavěná plocha a nádvoří chaty 99m2. Chata je členěna na dvě patra. Celkem obytná plocha chaty činí 70 m2.

Jedná se o stavbu s ev. číslem určenou pro rodinnou rekreaci. Chata je oplocená, zahrada okrasná,  mírně svažitá a velmi pečlivě udržovaná. Kolaudace domu proběhla v roce 1982.

Chata je postavená z cihel a z tvárnic (výborná tepelná izolace, střecha rovná, zateplená). Studna s pitnou vodou na zahradě (vrtaná v hloubce 20m). Elektřina 220V i 380V a odpady svedeny do žumpy. K vytápění slouží akumulačními kamny, lokální přímotopy a krbem na tuhá paliva.

Přízemí: letní pokoj s krbem, dvě místnosti – technické zázemí se zásobníkem  na vodu,  druhé strany chaty  místnost na dřevo a udírna.

Vstup do obytného prostoru chaty samostatným venkovním schodištěm nebo přes terasu.

Patro: předsíň s kuchyňským koutem, koupelna s WC, obývací pokoj s jídelní a sedacím koutem, vstup na terasu, ložnice.

Chata se nachází cca 10 minut chůze od vlakové zastávky. Příjezd k chatě autem po asfaltové komunikaci, posledních 50 m po nezpevněné komunikaci. Parkování možné před nad chatou. Chata je vhodná k celoročnímu bydlení.

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost. V obci je koupaliště, kostel, hřiště a obchod. Chata je situována v krásné lokalitě, postavená je ve svahu a nabízí krásný výhledem do okolních lesů.

V obci Stražisko se nachází mnoho kulturních památek, např. kostel Andělů strážných z roku 1728, Křížová cesta i s Lurdskou jeskyní a dále je zde kaple sv. Gottharda, která je zapsána na seznamu chráněných památek. V obci pobýval známý herec Ladislav Pešek a s obcí je také spjato jméno Prof. Otto Wichterleho, vynálezce kontaktních čoček.

Uvolnění nemovitosti po zaplacení. Jedná se o velmi zajímavou nemovitost vhodnou k celoročnímu bydlení s velmi dobrou dostupností.

Na koupi této nemovitosti je možno sjednat hypotéční úvěr. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl předložen, proto uvádíme energetickou třídu "G".

Prohlídka je možná po telefonické nebo mailové domluvě s makléřem.

 

Cena: 1 900 000 Kč + provize

 

vyřizuje: Jana Krejčí: 733 636 380