Typ:
Nabídka - prodej
Nemovitost:
Byt
Lokalita:
kraj Jihomoraský - okres Brno - venkov :: Hajany ::
Vlastnictví:
osobní
Podlaží:
z
Plocha:
91 m2 :: terasa / 21 m2
Cena:
4.082.000 Kč

Prodej bytu ( ateliéru) Vila Dům Hajany, 3+kk

Jedná se o samostatně stojící dvoupatrový   VILA DŮM  rodinného typu se třemi bytovými jednotkami s dispozicí 4+kk a velkým ateliérem.  Ke každému bytu náleží dvě parkovací místa, podíl na zahradě, technická místnost na patře a další společné prostory. Dům  je postaven z  kvalitních materiálu a ve vysokém standartu s možností klientských změn a výběru zařizovacích předmětů. Uzavřený Viladům je umístěn na pěkném místě  jako koncový dům s výhledem do zeleně a  na Pálavu. Dům obklopuje společná zahrada o výměře cca 2 000m2.

Obec Hajany je klidná rezidenční oblast, která nabízí komfortní a pohodlné bydlení uprostřed přírody.  Nachází se v těsné blízkosti Brna. Autem pouhých 7 km, nákupní centrum Olympia pouhých 6 minut jízdy.  V blízkosti nové zástavby je víceúčelové hřiště, obchod a obecní  úřad.                                              

Ateliér A se nachází v  1.NP , se zahradou a 2 parkovacími stáními a podílem na velké společné zahradě cca 500m2 ( 1/4 zahrady).

Obytná plocha ateliéru činí 91,5m2. Ateliér  38,8 m2,  pracovna 11,7m2, pracovna 11,7m2, koupelna 4,5m2, WC 1,4m2, chodba 14,2m2, zázemí 9,2m2. K bytu náleží  technická místnost 5,5m2 a terasa o výměře 21,2m2. Na terasu je vchod z ateliéru.

Základní technická specifikace: 

Zdivo: vnější zdivo - keramické tvárnice Keratherm, vnitřní zdivo – porotherm 14  profi, schodiště - monolitické ŽB, zábradlí ocelové.Podlahy:  obytné místnosti – vinylové podlahy KPP, sociální zařízení - keramická dlažba dle výběru Koupelny Pro Brno.Výplně otvorů:  okna, dveře posuvné, balkónové, 6-ti komorové s izolačním trojsklem, vnitřní dveře - obložková zárubeň, dveře povrch folie -  odstín dle výběru klienta. Vchodové dveře hliníkové antracit oboustranný, panikové kování. Koupelny: sanitární vybavení od firmy Koupelny Pro Brno s.r.o. - vana,   sprchový kout,  umyvadla, baterie, systém WC závěsné, obklady a dlažby od firmy Koupelny Pro Brno s.r.o.Vytápění:  kotel se zásobníkem Wolf, podlahové vytápění.

Kolaudace domu – prosinec 2017.

Cena:  4 082 000 Kč + provize

Vyřizuje: Jana Krejčí  733 636 380