Typ:
Nabídka - prodej
Nemovitost:
Byt
Lokalita:
kraj Jihomoraský - okres Brno - venkov :: Hajany ::
Vlastnictví:
osobní
Podlaží:
z
Plocha:
97 m2 :: balkón / 9 m2
Cena:
4.290.000 Kč

Prodej bytu Vila Dům Hajany, 4+kk se 2 parkovacími stáními , balkonem, terasou a zahradou

Jedná se o samostatně stojící dvoupatrový   VILA DŮM  rodinného typu se třemi bytovými jednotkami s dispozicí 4+kk a velkým ateliérem.  Ke každému bytu náleží dvě parkovací místa, podíl na zahradě, technická místnost na patře a další společné prostory. Dům  je postaven z  kvalitních materiálu a ve vysokém standartu s možností klientských změn a výběru zařizovacích předmětů. Uzavřený Viladům je umístěn na pěkném místě  jako koncový dům s výhledem do zeleně a  na Pálavu. Dům obklopuje společná zahrada o výměře cca 2 000m2.

Obec Hajany je klidná rezidenční oblast, která nabízí komfortní a pohodlné bydlení uprostřed přírody.  Nachází se v těsné blízkosti Brna. Autem pouhých 7 km, nákupní centrum Olympia pouhých 6 minut jízdy.  V blízkosti nové zástavby je víceúčelové hřiště, obchod a obecní  úřad.                                              

Byt C se nachází ve 2.NP s dispozicí 4+kk, se 2 parkovacími stáními, balkonem, terasou a podílem na zahradě cca 500m2 (1/4 zahrady).

Obytná plocha bytu činí 97,3 m2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem 44,6 m2, pokoj 11,7m2, ložnice 11,7m2, pracovna 9,2m2, koupelna 4,5m2, WC 1,4m2, chodba 14,2m2. K bytu náleží technická místnost 5,5m2, balkon  8,9m2 na který se vstupuje z pokoje a z ložnice a terasa  9,9m2 na kterou se vstupuje z obývacího pokoje.

Základní technická specifikace bytu: 

Zdivo: vnější zdivo - keramické tvárnice Keratherm, vnitřní zdivo – porotherm 14  profi, schodiště - monolitické ŽB, zábradlí ocelové.

Podlahy:  obytné místnosti – vinylové podlahy KPP, sociální zařízení - keramická dlažba dle výběru Koupelny Pro Brno.

Výplně otvorů:  okna, dveře posuvné, balkónové, 6-ti komorové s izolačním trojsklem, vnitřní dveře - obložková zárubeň, dveře povrch folie -  odstín dle výběru klienta. Vchodové dveře hliníkové antracit oboustranný, panikové kování. 

Koupelny: sanitární vybavení od firmy Koupelny Pro Brno s.r.o. - vana,   sprchový kout,  umyvadla, baterie, systém WC závěsné, obklady a dlažby od firmy Koupelny Pro Brno s.r.o.

Vytápění:  kotel se zásobníkem Wolf, podlahové vytápění.

Na koupi této nemovitosti je možno sjednat hypotéční úvěr. Financování Vám rádi pomůžeme zajistit ve spolupráci s naším dlouholetým hypotečním partnerem Golem finance. 

 Průkaz energetické náročnosti budovy „B“.

 

Kolaudace domu – prosinec 2017.

 

Cena: 4 290 000 Kč + provize 

Vyřizuje: Jana Krejčí 733 148 332