Typ:
Nabídka - prodej
Nemovitost:
Byt
Lokalita:
kraj Jihomoraský - okres Brno - venkov :: Hajany ::
Vlastnictví:
osobní
Podlaží:
z
Plocha:
377 m2 :: terasa / 25 m2
Cena:
4.144.500 Kč

Prodej bytu 3+kk s parkovacím stáním a zahradou

Se souhlasem majitele nabízíme prodej bytu 3+kk , který je součástí Rezidenčního bydlení BELA. Obytná plocha bytu činí 85,5m2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem 29 m2,  ložnice12,1m2, pokoj10m2, koupelna 4m2, WC 1,8m2, chodba 19,7m2, tech. místnost 1,7m2. K bytu náleží sklad 6,2m2 a terasa o výměře 25,2m2, která se nezapočítává do celkové výměry bytu s příslušenstvím. V ceně je oplocená zahrada na vlastním pozemku o výměře 377 m2 a jedno parkovací stání.  

 Dům  je postaven z  kvalitních materiálů a ve vysokém standardu s možností klientských změn a výběru zařizovacích předmětů. Rezidenční dům je umístěn na pěkném místě v lokalitě novostaveb s výhledem do zeleně a na Pálavu. Dům obklopuje zahrada. Kolaudace domu v květnu 2018. V prodeji jsou současně dva domy, které jsou totožné. Průkaz energetické náročnosti budovy třída "B".

Základní technická specifikace bytů: Zdivo: vnější zdivo - keramické tvárnice Keratherm, vnitřní zdivo – porotherm 14  profi, schodiště - monolitické ŽB, zábradlí ocelové. Podlahy:  obytné místnosti – vinylové podlahy KPP, sociální zařízení - keramická dlažba dle výběru Koupelny Pro Brno. Výplně otvorů:  okna, dveře posuvné, balkónové, 6-ti komorové s izolačním trojsklem, vnitřní dveře - obložková zárubeň, dveře povrch folie -  odstín dle výběru klienta. Vchodové dveře hliníkové antracit oboustranný, panikové kování. Koupelny - vana,   sprchový kout,  umyvadla, baterie, systém WC závěsné, obklady a dlažby od firmy Koupelny Pro Brno. Vytápění pomocí kotle.

Obec Hajany je klidná rezidenční oblast, která nabízí komfortní a pohodlné bydlení uprostřed přírody.  Nachází se v těsné blízkosti Brna. Autem pouhých 7 km, nákupní centrum Olympia pouhých 6 minut jízdy.  V blízkosti nové zástavby je víceúčelové hřiště, obchod a obecní  úřad.      

Na koupi této nemovitosti je možno sjednat hypotéční úvěr. Financování Vám rádi pomůžeme zajistit ve spolupráci s naším dlouholetým hypotečním partnerem Golem finance. Prohlídka možná po domluvě s makléřem.           

 

Vyřizuje: Jana Krejčí : 733 636 380