Typ:
Nabídka - prodej
Nemovitost:
Byt
Lokalita:
Brno - Slatina :: Křehlíkova
Vlastnictví:
osobní
Podlaží:
z
Plocha:
54 m2 :: balkón / 2,64 m2
Cena:
3.280.000 Kč

Prodej novostavby bytu 2+kk s balkónem a parkovacím místem

Naše realitní kancelář si vám dovoluje se souhlasem majitelů nabídnout k prodeji nadstandardní cihlový byt 2+kk na ulici Křehlíkové v Brně - Slatině. Byt se nachází v 3.NP/4.NP(druhé patro ze tří). Jedná se o novostavbu z roku 2013. K bytu náleží balkon o výměře 2,64m2 a parkovací  místo za domem. Orientace bytu na severozápad a severovýchod stranu. Celková plocha bytu činí 54m2.

Dispozice bytu: předsíň o výměře 6,33m2, pokoj o výměře 15,58 m2, obývací pokoj o výměře 19,55m2, kuchyňský kout 5,92m2,  koupelna s WC 5,10m2.

Vybavení bytu: Byt je nadstandardně a velmi vkusně vybaven.

Kuchyňská linka na míru,  spotřebiče (myčka nádobí, sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř a mikrovlnná trouba. Interiérové dveře na podlaze PVC v koupelně dlažba a obklady. Vytápění pomocí přímotopů (regulátor – nastavení teploty i na několik dní dopředu). V bytě zůstávají dále vestavěné skříně, plně vybavená koupelna včetně koupelnového nábytku, nábytková stěna v obývacím pokoji, nábytek na míru v koupelně a v chodbě. Ostatní vybavení může zůstat po dohodě.

K bytu náleží parkovací místo, které je součástí kupní ceny a k bytu náleží sklepní kóje o výměře 1,7m2.

V bytě je k dispozici optický kabel (TV a internet, IPTV). Velkou výhodou jsou nízké provozní náklady v celkové výši 2 676,-Kč.

Tento byt splňuje veškerá kritéria moderního bydlení v příjemné lokalitě a je určen především pro náročnější klientelu. Jedná se o zcela výjimečnou nabídku. Prohlídky po dohodě. Ideální pro rodinné bydlení.

Slatina se nachází v blízkosti obchodních center, velmi dobrá dostupnost do Olympie, Ikea a na dálnici D1. Nachází se v klidné části této lokality a to především v obytné lokalitě. Na koupi této nemovitosti je možno sjednat hypotéční úvěr. Financování Vám rádi pomůžeme zajistit ve spolupráci s naším dlouholetým hypotečním partnerem Golem finance.

Prohlídka možná po domluvě s makléřem. Byt volný po dohodě. Průkaz energetické náročnosti budovy „B“.

 

Cena: 3, 280. 000 Kč 

Vyřizuje: Jana Krejčí – tel.: 733 636 380