Typ:
Nabídka - prodej
Nemovitost:
Nový bytový projekt
Lokalita:
kraj Jihomoraský - okres Brno - venkov :: Hajany ::
Vlastnictví:
osobní
Podlaží:
z
Plocha:
m2
Cena:
0 Kč

NOVÝ BYTOVÝ PROJEKT " REZIDENČNÍ BYDLENÍ "BELA"

Jedná se o samostatně stojící dvoupatrový dům rodinného typu se třemi bytovými jednotkami s dispozicí 3+kk a velkým ateliérem.  Ke každému bytu náleží parkovací místo, přízemní byty mají vlastní zahradu, byty v patře terasu, technickou místnost na patře a další společné prostory. Dům  je postaven z  kvalitních materiálu a ve vysokém standardu s možností klientských změn a výběru zařizovacích předmětů. Uzavřený Viladům je umístěn na pěkném místě jako koncový dům s výhledem do zeleně a na Pálavu. Dům obklopuje zahrada. Kolaudace domu v květnu 2018. V prodeji jsou současně dva domy, které jsou totožné. Průkaz energetické náročnosti budovy třída "B".

Základní technická specifikace bytů: Zdivo: vnější zdivo - keramické tvárnice Keratherm, vnitřní zdivo – porotherm 14  profi, schodiště - monolitické ŽB, zábradlí ocelové. Podlahy:  obytné místnosti – vinylové podlahy KPP, sociální zařízení - keramická dlažba dle výběru Koupelny Pro Brno. Výplně otvorů:  okna, dveře posuvné, balkónové, 6-ti komorové s izolačním trojsklem, vnitřní dveře - obložková zárubeň, dveře povrch folie -  odstín dle výběru klienta. Vchodové dveře hliníkové antracit oboustranný, panikové kování. Koupelny: sanitární vybavení od firmy Koupelny Pro Brno s.r.o. - vana,   sprchový kout,  umyvadla, baterie, systém WC závěsné, obklady a dlažby od firmy Koupelny Pro Brno s.r.o.Vytápění:  kotel se zásobníkem Wolf, podlahové vytápění.

Obec Hajany je klidná rezidenční oblast, která nabízí komfortní a pohodlné bydlení uprostřed přírody.  Nachází se v těsné blízkosti Brna. Autem pouhých 7 km, nákupní centrum Olympia pouhých 6 minut jízdy.  V blízkosti nové zástavby je víceúčelové hřiště, obchod a obecní  úřad.      

Na koupi této nemovitosti je možno sjednat hypotéční úvěr. Financování Vám rádi pomůžeme zajistit ve spolupráci s naším dlouholetým hypotečním partnerem Golem finance. Prohlídka možná po domluvě s makléřem.                                        

Byt 1 – typ A, 1.NP , 3+kk se zahradou 377 m2,  parkovacím stáním a zahradou 

Byt 2 – typ B,  1.NP – 3+kk se zahradou 380 m2,  parkovacím stáním a zahradou 

Byt 3 – typ C ve 2.NP, 3+kk s  parkovacím stáním a terasou 

Ateliér D – Ateliér/Byt č. 4 ve 2.NP 3+kk s  parkovacím stáním a terasou 

 

Vyřizuje: Jana  Krejčí 733 636 380