Typ:
Nabídka - prodej
Nemovitost:
restaurace, bar
Lokalita:
kraj Jihomoraský - okres Břeclav :: Mikulov :: 28.října
Vlastnictví:
osobní
Podlaží:
z
Plocha:
359 m2
Cena:
3.350.000 Kč

Prodej komerčního objektu - restaurace, bar Mikulov, ulice 28.října

 

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji podnikatelský objekt v Mikulově, který dříve sloužil jako provozovna restaurace. V současné době se objekt využívá pouze jako bar.

V přední části objektu se nachází byt, který má samostatný vstup z hlavní ulice.  Z boční strany od parkoviště je vstup do hlavní části objektu. Zde se nachází vstupní hala s posezením, na kterou navazují  další dvě velké místnosti. Jedna z nich se momentálně využívá  jako bar a  druhá jako prostor pro různé společenské akce. Tato místnost má navíc ještě i samostatný vstup.

V objektu se dále nachází kuchyně (s následnou možností využití studené i  teplé kuchyně)  a  skladové prostory, které mohou sloužit k  rozšíření  restaurace.  Vedle objektu se provozuje letní zahrádka.  Jedná se o strategickou polohu na hlavním tahu Mikulovem směrem na Vídeň.

 

Na koupi této nemovitosti je možno sjednat hypotéční úvěr. Financování Vám rádi pomůžeme zajistit ve spolupráci s naším dlouholetým hypotečním partnerem Golem finance. Komerční prostor je volný po dohodě. 

 

Cena: 3, 350. 000 Kč  +  provize + 4% daň z nabytí nemovitostí pro FÚ

 

 Vyřizuje : Jana Krejčí, tel.:  733 636 380