Typ:
Nabídka - prodej
Nemovitost:
Rodinný dům
Lokalita:
kraj Jihomoraský - okres Vyškov :: Šaratice ::
Vlastnictví:
osobní
Podlaží:
z
Plocha:
191 m2 :: terasa / m2
Cena:
4.190.000 Kč

Prodej rodinného domu obec Šaratice

 

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji novostavbu řadového rodinného domu s velmi zajímavou dispozicí v obci Šaratice. Dům disponuje předzahrádkou se zámkovou dlažbou, okrasnou výsadbou a parkovacím stáním. Za domem se nachází velká terasa, na kterou navazuje zahrádka s vkusným cihlovým oplocením. Jedná se o novostavbu, která byla zkolaudována v srpnu 2018.

Popis domu:

Zastavěná plocha a nádvoří o výměře 147m2, zahrada  o výměře  44 m2.

Dispozice:

V přízemí novostavby se nachází zádveří, chodba, pokoj o výměře 16,4m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem s přípravou na kuchyň (možnost vaření na indukční desce) o výměře 24,7m2. Z obývacího pokoje je vstup balkonovými dveřmi na prostornou terasu o výměře 41m2.  Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a otopným žebříkem. Samostatné WC. Dále je zde úložný prostor pod schodištěm.

V patře se nachází pokoj o výměře 16,1 m2, pokoj o výměře 23m2, koupelna s vanou, umyvadlem, otopným žebříkem a koupelnovým nábytkem a s toaletou.

Vybavení: na podlahách vinyl, dlažba, v koupelnách sanita, okna plastová s trojskly, střecha sedlová, dům je zateplený. Vytápění zajišťuje kondenzační plynový kotel Baxi se zásobníkem pro ohřev teplé vody.

Obec Šaratice se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, cca 30km od Brna. 

V obci veškerá občanská vybavenost, dobré dopravní spojení v rámci IDS do Brna i Slavkova. Příjemné místo pro rodinný život.  

Průkaz energetické náročnosti budovy bude po vyhotovení předložen kupujícím. Uvádíme proto nyní energetickou třídu "G".

Jedná se o velmi zajímavě a zdařile architektonicky řešený dům, který nabízí komfortní bydlení i pro náročnější klientelu. Jedná se o výjimečnou nemovitost, která skýtá velmi pohodlné a prostorné rodinné bydlení. Přijďte se podívat. Tento dům skutečně stojí za vaši pozornost. 

 

Cena nemovitosti:  4.190.000,-Kč + provize

Vyřizuje: Jana Krejčí 733 636 380