Typ:
Nabídka - prodej
Nemovitost:
Byt
Lokalita:
kraj Jihomoraský - okres Břeclav :: Velké Bílovice :: Lůčky
Vlastnictví:
--
Podlaží:
z
Plocha:
m2
Cena:
3.500.000 Kč

Prodej rodinného domu obec Velké Bílovice

 

Prodej rodinného domu se čtyřmi bytovými jednotkami ve Velkých Bílovicích na ul. Lůčky

 Se souhlasem majitele nabízíme prodej domu s možností využití k bydlení nebo k podnikání.

 Záměr majitele byl vybudovat penzion – ubytovací zařízení se 4 bytovými jednotkami v 1.NP je vstup do domu a  byt o velikosti 2+KK, který je těsně před dokončením-chybí dveře a podlahy, koupelna je dokončena. Ve druhém NP jsou byty o velikosti 2+kk, 1+1, 2+kk s balkonem, které jsou kompletně dokončeny, chybí pouze kuchyńské linky. Celkem obytná plocha patra činí 109 m2. Každá jednotka má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a s WC.

Součástí domu je vjezd z boční ulice, garáž, malý sklep a zahrádka s možností vybudovat kryté posezení.

Zastavěná plocha a nádvoří: 260m2.    Zahrada o výměře: 160m2

 Dům je k dispozici ihned. 

 Velké Bílovice je město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 10 km severně od Břeclavi. Město náleží k mikroregionu Lednicko-valtický areál. V současné době je město největší vinařskou obcí v České republice. Na jihozápad od města, za Podivínem, se nachází Přírodní park Niva Dyje a Lednicko-valtický areál, dále na západ pak CHKO Pálava a Vodní dílo Nové Mlýny.

Město Velké Bílovice patří mezi nejvyhledávanější lokality pro investici na Jižní Moravě. Je oblíbeným místem pro milovníky historie, architektonických památek, vína, cyklovýletů, milovníky přírody a aktivního odpočinku.

Veškerá občanská vybavenost. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím předložen, proto uvádíme třídu "G". Na koupi této nemovitosti je možno sjednat hypotéční úvěr. Financování Vám rádi pomůžeme zajistit ve spolupráci s naším dlouholetým hypotečním partnerem Golem finance. Nemovitost je volná po dohodě. Prohlídka možná po domluvě s makléřem.

Cena: 3, 500.000,-Kč 

Vyřizuje : Jana Krejčí  733 636 380