úvodní stránka


profil společnosti


kontakty


kariéra

HOME STAGING
 

CO JE HOME STAGING?

Home Staging je umění přípravy a aranžování nemovitosti tak, abyste prodali nemovitost v co nejkratší době, za co nejvyšší prodejní cenu.

V rámci služby Home Staging jsme schopni svým klientům nabídnout kompletní servis od zapůjčení nábytku, dekorací a umění, přes přeskupení nábytku, řešení problémů osvětlení, drobné opravy, malování, až po drobné kosmetické změny, které jsou finančně levné, ale mají ohromující výsledek.

Všechny tyto změny provádíme po důkladné konzultaci s přihlédnutím na potřeby klienta, ale i na finanční a časové možnosti. Troufáme se tedy říci, že služba Home Staging je časově a finančně dostupná opravdu každému.

Profesionální Home Stager chápe, že všechna doporučení a změny jsou zaměřeny na zlepšení prodejnosti nemovitosti. Home Staging Vám zvýší prodejní cenu a urychlí čas prodeje, protože je byt či dům profesionálně naaranžován a prezentován a svým vzhledem oslovuje co největší počet kupujících na realitním trhu.

Home Staging Vám peníze nejen ušetří, ale především vydělá!

Nemovitosti realizované přes naši společnost s využitím služby Home Staging se pravidelně prodávají za poloviční dobu, ale obvykle i o více než 100.000,- Kč výše oproti konkurenci a tržní ceně.

Přitom je to tak jednoduché!

Nemovitosti po Home Stagingu vypadají lépe při samotné prezentaci (fotografie, inzerce atd.) a oslovují více potencionálních kupců, kteří projevují skutečný zájem o nemovitost a přicházejí se dívat na nemovitost na prvním místě.

A to za tu námahu stojí!


 © COMFORTREAL | programming: Jiří Sychra | design: Contimex
Informace se mohou měnit bez předchozího upozornění.