Typ:
Nabídka - prodej
Nemovitost:
obchodní prostory
Lokalita:
Brno :: Židenice :: Svatoplukova-Taussigova
Vlastnictví:
osobní
Podlaží:
z
Plocha:
168 m2
Cena:
2.300.000 Kč

Prodej nebytových prostor Brno, ulice Svatoplukova

Se souhlasem majitele nabízíme dva nebytové prostory se samostatnými vchody a velkými výkladci v přízemí  bytového domu na konci slepé ulice Taussigova- Svatoplukova. Jedná se o velmi výhodnou nabídku pro kreativní zájemce s jasným podnikatelským záměrem.

 

První nebytový prostor je možné využít jako provozovna – např. kadeřnictví, večerka, kancelář, vzorková prodejna, ordinace. Bezbariérový vstup.  Výměra tohoto prostoru je cca 60m2 a nachází se v přízemí domu.

 

Druhý nebytový prostor se nachází v přízemí cca 10m2 a pokračuje schodištěm do suterénu o výměře 100m2. Tento prostor je možné využít jako zázemí provoz činnosti v přízemí nebytového prostoru, ( nabízí se zde možnost vybudování sklepních kójí pro provozování pronájmu těchto skladových prostor).  

 

Tyto prostory lze koupit pouze jako celek. Prostory jsou zkolaudované, před dokončením. Možnost klientských změn dle požadavků zájemce. Z přilehlého parkoviště je možnost vybudování nákladního výtahu.

 

Jedná se o  jediný nebytový prostor v novém  bytovém domě SLUNCE s 16 bytovými jednotkami. Jedná se o místo v blízkosti dopravního uzlu Stará osada s přímou návazností na centrum Brna (cca 15 minut).

 

Jednotka je vytápěna plynovým topením, vlastní měřidla médií.

Veškeré inženýrské sítě: el. energie, plyn, voda, kanalizace.

 

 

Tyto nebytové prostory jsou umístěny  v novém  bytovém domě SLUNCE s 16 bytovými jednotkami. Jedná se o místo v blízkosti dopravního uzlu Stará osada s přímou návazností na centrum Brna (cca 15 minut).  Před objektem je nově vybudované veřejné parkoviště. K nebytovému prostoru je možno přikoupit jedno až dvě parkovací stání přímo u objektu.

 

Vyřizuje: Renata Lachká

602 564 413