Typ:
Nabídka - prodej
Nemovitost:
Rodinný dům
Lokalita:
kraj Vysočina - okres Žďár nad Sázavou :: Velké Meziříčí :: Uhřínovská
Vlastnictví:
osobní
Podlaží:
z
Plocha:
3070 m2 :: terasa / m2
Cena:
0 Kč

Rodinný dům s areálem pro chov koní, Velké Meziříčí

 

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům (usedlost), který propojuje bydlení a  chov koní. Dům má dvě části – obytnou s dispozicí 7+1, na kterou navazuje část určena pro chov koní. Nemovitost se nabízí včetně rozsáhlých pozemků kolem domu s výběhem pro koně, lesem a parcely, která je vhodná pro případnou další výstavbu. K domu vede vlastní asfaltová komunikace. Pozemek je oplocený. Pozemek je v územním plánu jako plocha pro výstavbu rodinných domů. Popis domu: celková výměra pozemku 30 708m2, zastavěná plocha a nádvoří domu 270m2, z toho pro možnou další výstavbu parcela o výměře 17 265 m2. Dům je z roku 1997.Dispozice domu: I.PP – sklepní prostor s vodárnou 9,6m2, sklep 16,5m2, sklep 32m2, dílna 17,7m2, kotelna 17,7 m2, prádelna 10m2. I.NP - obývací pokoj 38,4m2 s krbem a  se vstupem na zahradu a terasu s posezením, kuchyň 16,5m2 (elektrická trouba, sklokeramická varná deska, myčka, lednička s mrazákem, MVT, nerezový dvojdřez s baterií), komora 4,4m2, koupelna 5m2 (sprchový box, WC, koupelnová skříňka), pokoj 32,4m2, hala 20m2, zádveří 4m2, šatna 5,8m2. Garáž se dvěma vjezdy 37m2. Přízemí domu  je propojeno se stájemi: 4 boxy, 2 stání 60m2 .Na stáje navazuje přístřešek 27m2, ohrada pro koně 73m2 a dřevník 26m2. 

II. NP – chodba, 5 pokojů (ložnice, pokoj, pokoj, pokoj a pracovna), prostorná koupelna s rohovou vanou, toaletou, otopným žebříkem a dvojumyvadlem. Ze dvou pokojů vstup na prostorný balkon.

Vrtaná studna s výkonným čerpadlem (pouze užitková voda). Vytápění podlahové elektrické v kombinaci s vytápěním na tuhá paliva, vlastní čistička odpadních vod. Internet, satelit. Vlastní příjezdová asfaltová komunikace. 

Na koupi této nemovitosti je možno sjednat hypotéční úvěr. Dům je volný po dohodě. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl předložen, proto uvádíme energetickou třídu "G".

Velké Meziříčí leží v těsné blízkosti dálnice D1. Město nabízí nepřeberné množství historických památek a kulturního či sportovního vyžití. Mezi nejznámější zajímavosti města patří zámek, židovské město, vyhlídková věž kostela sv. Mikuláše, rozhledna Fajtův kopec.

 

Pro milovníky přírody se v okolí nachází mnoho přírodních krás, např. naučné stezky Balinské a Nesměřské údolí. Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost. Nemovitost je vzdálena cca 10 minut autem od centra města. Jedná se o výjimečnou nemovitost, která skýtá velmi pohodlné rodinné bydlení uprostřed přírody, nejen pro milovníky koní. Dům je vhodný pro spojení bydlení a podnikání, nebo pro bydlení velké rodiny či menší komunity. Pokud  máte rádi soukromí, klid, koně, ale přitom chcete být kousek od města Velké Meziříčí, přijďte se podívat na naprosto výjimečnou nemovitost. Prohlídky domu po dohodě.

 

Cena. info v RK

vyřizuje : Renata  Lachká 602 564 413