Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HOME STAGING

 

Co je vlastně HOME STAGING?

"Home Staging je umění přípravy a aranžování nemovitosti na prodej nebo pronájem a její následná profesionální prezentace na realitním trhu. Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh zájemců tak, aby jste vaši nemovitost prodali či pronajali v co nejkratším čase, za co nejvyšší prodejní cenu."

 

 

Nemovitost po Home Stagingu vypadá skvěle na fotografiích a video prohlídkách, a oslovuje tak maximální počet potencionálních kupců.
Kupující totiž nezajímá jak jste zde žili VY – potřebují vidět, jak zde mohou žít ONI.

V rámci služby Home Staging jsme schopni svým klientům nabídnout kompletní servis.  Od běžného jednoduchého úklidu, úprav a změn interiéru, který je nenáročný, ale má ohromující výsledek nebo komplexní službu včetně zapůjčení nábytku, dekorací a umění, přes přeskupení nábytku, řešení problémů osvětlení, drobné opravy a výmalbu. Všechny tyto změny provádíme po důkladné konzultaci s přihlédnutím na potřeby klienta, ale i na finanční a časové možnosti. Troufáme se tedy říci, že službaHome Staging je časově a finančně dostupná opravdu každému.

Všechna doporučení a změny, které navrhneme jsou zaměřeny na zlepšení prodejnosti nemovitosti.  Home Staging vám zvýší prodejní cenu a urychlí čas prodeje, protože když je byt či dům profesionálně naaranžován a prezentován oslovuje maximální počet kupujících na realitním trhu. 

Takto upravené nemovitosti s využitím služby Home Staging se pravidelně prodávají přes naši společnost v polovičním čase a za cenu o 10-15% vyšší, než je v dané lokalitě běžné.

Home Staging Vám peníze nejen ušetří, ale především vydělá! A přitom je to tak jednoduché! 

 

Přijďte se poradit s námi

Mgr. Monika Sedláková
majitelka COMFORT REAL
tel.: 777 148 332
monika.sedlakova@comfortreal.cz

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?